“آقای بلوبی با عزت نفس برای اجرای همرزمیت همکاری می کند”


مهمان ویژه خود در کنسرت Hammersmith Apollo در لندن امشب (17 مارس) به Self Esteem ملحق شد – او را تماشا کنید که از آقای Blobby به صحنه استقبال می کند.

ربکا لوسی تیلور در صفحه نمایش در طول آهنگ خود “The Best” از نماد دوران کودکی دهه 90 روی صحنه استقبال کرد، که گیتار را پاره کرد و با تیلور و گروهش رقصید.

تیلور سال گذشته در مورد زمانی که با آقای بلابی در هنگام حضور در The Big Breakfast ملاقات کرد، به NME گفت: «بهتر از این نمی شود، درست است؟ آن روز که آقای بلابی را ملاقات کردم… اکنون به هیچ چیز دیگری نیاز ندارم. می دانی که قبلا صدا را روی آن می گذاشتند؟ صداگذار؟ بدیهی است که آنها آن را نداشتند، بنابراین مردی که کت و شلوار پوشیده بود سعی می کرد سر و صدایی ایجاد نکند. وقتی من او را در آغوش گرفتم، با صدای یک مرد معمولی، شبیه «بلوبی بلبی» بود. پسر بیچاره.”

او در پاسخ به این سوال که نماد صورتی و زرد چگونه است، پاسخ داد: “سکسی، به نوعی جالب، کوتاه تر از آنچه فکر می کنید!”

ملحق شدن آقای بلوبی به Self Esteem در لندن را در زیر تماشا کنید. او پیش از شروع نمایش، عکس‌هایی از خود در خارج از کنسرت در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و نوشت: «پیراهنم و بلیط‌های VIPم را دارم!! بی صبرانه منتظر تماشای مورد علاقه ام هستم [Self Esteem]”

آقای بلوبی به تازگی در حین اجرای Encore در Self Esteem روی صحنه آمد، من کاملاً آن را دوست دارم pic.twitter.com/YPIOWG7R6v

— فرد ناتان (@FreddieNathan) 17 مارس 2023

“آه بله، من در South By هستم، چطور؟”@اعتماد به نفس___ @mr_blobby pic.twitter.com/OUnv4FDLhM

– اندروترندل (@AndrewTrendell) 17 مارس 2023

وقتی داشتم از کنار Hammersmith Apollo برای کنسرت عزت نفس امشب می گذشتم، فکر کردم مردی را دیدم که به دلیل لباس پوشیدن به عنوان آقای Blobby از سالن بیرون رانده شد. اما نه – در واقع آقای بلابی بود. pic.twitter.com/nzSGJ4Rd4i

— جاناتان اسلومان (تیک آبی در پست) (@SquidyUK) 17 مارس 2023

خوب @اعتماد به نفس___ شاهکار آقای بلوبی در کارت یکنوع بازی شبیه لوتو سال 2023 من نبود، اما به همین منوال می رویم pic.twitter.com/LfjtF39TjF

— تمسین سلبی (@TamsinSelbie) 17 مارس 2023

همکاری که هرگز نمی دانستیم به آن نیاز داریم @اعتماد به نفس___ x آقای بلابی pic.twitter.com/8l9IKx5y1m

– دوقلو – بافنده رسمی ورزشی (@Twin_Made) 17 مارس 2023

آقای Blobby را لمس کرد @اعتماد به نفس___ نمایش 🐐✨ pic.twitter.com/cMkmKuOW80

– میچ (@limitedmitch) 17 مارس 2023

آه روزهای من زندگی من به اوج رسیده است!! تازه با قهرمان دوران کودکی ام آشنا شدم!! هرگز اینقدر ستاره زده نشده بودم #بلبی #زندگی #اعتماد به نفس pic.twitter.com/KZByuaAIfj

— هنکلس (@HeinzJunkins) 17 مارس 2023

عزت نفس در حال حاضر در تور فروخته شده خود در بریتانیا “I Tour This All The Time” است که ماه گذشته در ناتینگهام و دوبلین آغاز شد و اولین جفت آهنگ جدید او را اجرا کرد.

NME با مرور تاریخ تور آکسفورد نوشت: «در پایان آخرین نمایش سرفصل Self Esteem در آکسفورد، لحظه ای از شادی خالص فرا می رسد. با بسته شدن صفحه و گرفتن تعظیم، آهنگ شرلی باسی “This Is My Life” از بلندگوها پخش می شود.

“روی صحنه عزت نفس (نام واقعی ربکا لوسی تیلور) و گروهش به رقص می افتند و شروع به آواز خواندن می کنند و از مخاطبان خود التماس می کنند که به آن بپیوندند. این یک راه مناسب برای پایان دادن به اجرای مسری است که قبلاً با لحظات فراوانی از کاتارسیس و خلسه پر شده است. “

در یک کنسرت قبلی در لندن در تور، سلف استیم با پوشیدن تی شرتی که روی آن عبارت «گری را آزاد کن» در میان درگیری بین بی‌بی‌سی و لاینکر، حمایت خود را از گری لاینکر نشان داد. ورود غیرقانونی به بریتانیا از درخواست پناهندگی “بسیار بی رحمانه” است.

تاریخ‌های باقی‌مانده تور بریتانیای عزت نفس، از جمله چهارمین و آخرین نمایش لندن را در زیر ببینید.

مارس 2023
18 – آلبرت هال، منچستر
21 – آکادمی O2 شفیلد، شفیلد
22 – آلبرت هال، منچستر
25 – Eventim Apollo، لندن

در جای دیگر، برنده یک حراج eBay برای لباس اصلی آقای بلوبی، تنها یک ساعت پس از پیشنهاد 62000 پوندی برای این کالا در ژانویه، از آن عقب نشینی کرد.

این لباس در ابتدا با قیمت 39 پوند در سایت ذکر شده بود، اما پس از جلب توجه آنلاین، قیمت آن به زودی افزایش یافت.

فروشنده، کارمند سابق بی‌بی‌سی که می‌خواست نامش فاش نشود، گفت که وقتی برنده پیشنهاد خود را پس گرفت، تعجب نکردند.
دیدگاهتان را بنویسید