استریم EP ‘Swarm’ از Donald Glover: The Ultimate Soundtrack برای طرفداران برنامه های تلویزیونی


دونالد گلاور EP جدیدی را به اشتراک گذاشته است که در ارتباط با مجموعه تلویزیونی ترسناک جدید خود Swarm ایجاد شده است.

مجموعه جدید Amazon Prime Video توسط گلاور در کنار Janine Nabers ساخته شده است و بیلی آیلیش در اولین بازیگری خود حضور دارد.

این سریال درباره زن جوانی به نام دره است که وسواس او با یکی از بزرگترین ستاره های پاپ جهان و همچنین یک ضربه غیرمنتظره که خواهرش ماریسا (کلویی بیلی) را درگیر می کند، او را وارد سفری تاریک در سراسر کشور می کند.

همانطور که Dre به مسیر خشونت‌آمیز خود ادامه می‌دهد، او با شخصیت‌هایی که توسط دامسون ادریس (دوست پسر ماریسا، خالد) و همچنین بایرون باورز، کیرسی کلمونز، پاریس جکسون، شخصیت اینترنتی ریکی تامپسون، روری کالکین و American Auto breakout X Mayo بازی می‌شود، مواجه می‌شود.

موسیقی جدیدی از Glover در تریلر سریال به اشتراک گذاشته شد و اکنون یک EP کامل شش آهنگی همراه با نمایش در آمازون منتشر شده است.

در این آهنگ‌ها، گلوور با ستاره داستانی سریال Ni’jah (Nirine S. Brown) همکاری می‌کند و شامل مشارکت‌هایی از Fam Udeorji، Teo Halm، Jeff Kleinman و دیگران است.

به EP ‘Swarm’ در زیر گوش دهید.

در ماه ژانویه، گلاور در مورد بازنشستگی موسیقیایی اش چیلدیش گامبینو در طی مصاحبه ای در گلدن گلوب 2023 صحبت کرد.

او به لاورن کاکس گفت: «من در حال حاضر در حال ساخت موسیقی هستم. “عاشقشم. من در استودیو هستم، مردم را وارد می‌کنم، افراد مخفی را وارد می‌کنم و روی چیزهایی کار می‌کنم.»

در مراسم گلدن گلوب، گلاور گفت که «در حال ساختن است [music] برای سرگرمی در حال حاضر اما قول می دهم به زودی اتفاقی بیفتد. اتفاقی خواهد افتاد.»

آخرین انتشار کامل موزیکال گلاور به عنوان Childish Gambino در سال 2020 با آلبوم ‘3.15.20’ عرضه شد. در یک بررسی چهار ستاره، NME نوشت: «3.15.20 چشمگیر ارزش صبر کردن را دارد – پس از آن، او تسلیم طفره رفتن های گذشته خود نشود و رکورد را نگیرد. دوباره قطع شد.”


دیدگاهتان را بنویسید