اطلاعیه سورپرایز: بازی Spin-off Persona 5 ‘The Phantom X’


استودیوی بازیسازی Black Wings بازی Persona 5: The Phantom X را معرفی کرده است، یک بازی رایگان که در همان دنیای Persona 5 جریان دارد.

Persona 5: The Phantom X که به عنوان یک بازی رایگان برای پلتفرم های رایانه شخصی و موبایل عرضه می شود، دانش آموز دیگری در توکیو را دنبال می کند که به توانایی های قدرتمند Persona دسترسی پیدا می کند.

Persona 5: Phantom X توسط توسعه دهنده چینی Black Wings Game Studio (یکی از زیرمجموعه های Perfect World Games) ساخته شده است، اما Persona Central گزارش کرده است که توسعه دهنده اصلی Persona Atlus درگیر توسعه بوده است.

در حالی که تاریخ انتشار کامل هنوز اعلام نشده است، یک آزمایش عمومی برای 29 مارس برنامه ریزی شده است. با این حال، هنوز تایید نشده است که Persona 5: The Phantom X با بومی سازی انگلیسی عرضه می شود یا خیر.

بسیاری از جنبه های اسپین آف برای طرفداران Persona 5 آشنا به نظر می رسد – اولین تریلر بازی نشان می دهد که تعدادی از مکان های بازی 2016 باز خواهند گشت، از جمله Shibuya، قفس های ضربتی و Mementos.

به همین ترتیب، Persona 5: The Phantom X بیشتر همان ضربات 5 را می‌زند. اولین تریلر گیم‌پلی، قهرمان داستان را نشان می‌دهد که در حال حضور در مدرسه و مدیریت زندگی اجتماعی خود در حالی که با هیولاهای Shadow در قلمرو متاورس توکیو مبارزه می‌کند.

اگرچه بازیگران اصلی p در The Phantom X حضور خواهند داشت، داستان گروه جداگانه‌ای از دزدان فانتوم را دنبال می‌کند. همراه گربه، مورگانا با یک جغد سخنگو مرموز معاوضه شده است، در حالی که قهرمان داستان واندر با دانش آموز سال دوم دبیرستان، آویلدا همراه می شود.

Wonder توسط Shigenori Soejima طراحی شده است که قبل از کار به عنوان طراح شخصیت برای 4 و 5 به عنوان مدیر هنری Persona 3 خدمت می کرد.

در سال 2021، سوجیما با به اشتراک گذاشتن تصویر جدیدی از قهرمان بازی، جوکر، پنجمین سالگرد بازی Persona 5 را جشن گرفت.

در ماه ژانویه، ما چهار ستاره به Persona 3 و 4 اعطا کردیم، که مدت کوتاهی پس از ورود Persona 5 روی ایکس باکس عرضه شد.

در دیگر اخبار بازی، The Banshees Of Inisherin به یک بازی رایگان سبک Pac-Man تبدیل شده است.


دیدگاهتان را بنویسید