اعضای WEi کیم دونگ هان و کانگ سوک هوا در تصادف اتومبیل مجروح شدند


اعضای WEi کیم دونگ هان و کانگ سوک هوا پس از مجروح شدن در یک تصادف رانندگی تحت درمان هستند.

که در بیانیه ای که دیروز منتشر شد (24 نوامبر)، آژانس مدیریت WEi OUI Entertainment گزارش داد که وسیله نقلیه ای که کیم و کانگ را حمل می کرد در یک برخورد جزئی درگیر شده است. این بیانیه می افزاید که هر دو نفر به همراه کارکنانی که با آنها سوار بودند بلافاصله برای معاینه و درمان به بیمارستان منتقل شدند.

این بیانیه اضافه کرد که رویداد امضای آفلاین طرفداران برای آخرین مینی آلبوم WEi ‘Love Pt. 2: اشتیاق، که قرار بود در 24 نوامبر و 27 نوامبر برگزار شود، در نتیجه به تعویق افتاده است.

در بیانیه OUI Entertainment که توسط Soompi ترجمه شده است، آمده است: “ما از طرفداران درک سخاوتمندانه می خواهیم زیرا این تصمیمی است که برای بهبودی سریع هنرمندان گرفته شده است.” فعالیت های برنامه ریزی شده پس از آن بسته به بهبودی هنرمندان انجام خواهد شد.

آ بیانیه پیگیری روز گذشته (24 نوامبر) افزود که کیم پس از معاینه کامل در بیمارستان، احساس درد زانو، کمر و عضلانی را گزارش کرده است. کانگ، در عین حال، احساس درد لگن و عضلات را گزارش کرد. برای هر دو عضو دارو و فیزیوتراپی تجویز شد.

این بیانیه می افزاید که به هر دو عضو نیز توصیه شده در طول درمان استراحت کنند. برنامه های فعالیت های تبلیغاتی آتی گروه توسط بهبودی هر دو عضو دیکته می شود.

WEi در حال حاضر پنجمین مینی آلبوم خود را با نام Love Pt. 2: Passion که در اکتبر منتشر شد. این رکورد توسط آهنگ عنوان «اسپری» رهبری شد، که شامل اشعاری است که توسط عضو Jang Dae-hyeon نوشته شده است.
دیدگاهتان را بنویسید