اولین پاپ آپ پودینگ کریسمس بریتانیا اکنون باز است


یک سوم از بریتانیایی ها هیچ برنامه ای برای سرو پودینگ کریسمس امسال ندارند – اما پاپ آپ می خواهد این را تغییر دهد (تصویر: گتی)

وقتی صحبت از غذاهای کریسمس به میان می‌آید، همه ما غذاهای مورد علاقه خود را داریم – چه خوک‌هایی با پتو، چه کیک‌های چرخ کرده یا کنده‌های سرخ شده.

اما پودینگ کریسمس برای بسیاری در لیست پایین است.

در واقع، طبق تحقیقات جدید، یک سوم از بریتانیایی ها هیچ برنامه ای برای ارائه آن در سال جاری ندارند – تقریباً نیمی (48٪) از Gen Z گفته اند که آن را دوست ندارند.

برای کمک به ملت که دوباره عاشق پودینگ کریسمس متواضعانه شود، یک پاپ آپ کاملاً جدید راه اندازی شده است تا به این دسر کمک کند دوباره محبوبیت پیدا کند.

پاپ آپ پودینگ کریسمس جدید توسط تیم Sainsburys سازماندهی شده است – که از مهمانان دعوت می کنند تا یک گزینه سنتی یا پودینگ بیسکویت کاراملی شده کاملاً جدید Taste the Difference را امتحان کنند.

برداشت جایگزین از پود سنتی با سس کارامل تند ریخته شده و با خرده بیسکویت کاراملی شده پاشیده شده است – و پس از تحقیقات اخیر نشان داد که کارامل شور یکی از طعم‌های دسر مورد علاقه مردم است.


یک گزینه سنتی و یک نسخه کارامل نمکی را نمونه کنید (تصویر: Sainsbury's)

یک گزینه سنتی و یک نسخه کارامل نمکی را نمونه کنید (تصویر: Sainsbury’s)

این نیز بسیار در روحیه کریسمس است، زیرا Sainsbury’s 3 پوند از طرف هر مشتری پاپ آپ به Comic Relief اهدا می کند – برای کمک به مقابله با فقر غذایی در این زمستان.

هر کسی که می‌خواهد به پود کریسمس فرصتی دوباره بدهد، می‌تواند تا ساعت 7 بعدازظهر امروز از پاپ‌آپ 62–64 Southampton Row، لندن WC1B دیدن کند.

کلر هیوز، مدیر محصول و نوآوری در Sainsbury’s، گفت: “بینش ما نشان داد که در سه سال گذشته بیشترین تغییر در طعم های مورد علاقه ملت نسبت به هر بازه زمانی دیگری بوده است.”

پودینگ کریسمس به تدریج از بین رفت، اما بسیاری از کسانی که آن را به طور کامل حذف کرده اند، هرگز آن را امتحان نکرده اند. امیدواریم کافه ما این فرصت را به آنها بدهد که نظرشان را تغییر دهند.’

داستانی داری که بخوای تعریف کنی؟

با ایمیل [email protected] در تماس باشید.


دیدگاهتان را بنویسید