به آهنگ عاشقانه جدید و بدون عذرخواهی بن اند بن با نام Dear گوش دهید


گروه فولک پاپ فیلیپینی Ben&Ben یک تک آهنگ جدید و عاشقانه با عنوان “Dear” منتشر کرده است.

این تک‌آهنگ که در 25 نوامبر در تمام پلتفرم‌های استریم منتشر شد، با کاوش عشقی که با گذشت زمان رشد می‌کند، بدون عذرخواهی وارد قلمروی رمانتیک می‌شود. بن اند بن در بیانیه‌ای مطبوعاتی توضیح داد: «ما فکر می‌کنیم که به همان اندازه مهم است که از هر مفهومی که می‌خواهیم عمداً از صداها و مضامین احتمالی که ممکن است قبلاً در هنگام عدم معذرت‌خواهی و صادق بودن در آهنگ‌سازی و تنظیم انجام داده‌ایم، کنار بگذاریم. “مانند عشق، هرچه بیشتر با این احساس مبارزه کنید، ممکن است فرد بیشتر احساس ناسازگاری درونی کند.”

این تک آهنگ توسط اعضای گروه پائولو و میگل بنجامین نوشته شد و در استودیو AR رحمان فردوس در طول سفر گروه به اکسپو 2020 دبی ضبط شد.

در زیر به آهنگ Ben&Ben’s Dear گوش دهید.

Ben&Ben اخیراً جزئیات جدیدی از کنسرت “بازگشت به خانه” خود را به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که نمایش برای 18 دسامبر در ساعت 7:30 بعد از اولین تعویق که باعث شد نمایش در آن زمان در تاریخ 16 دسامبر جابجا شود، تغییر خواهد کرد. در ابتدا برای 3 سپتامبر برنامه ریزی شده بود. نمایش ارسالی قبل از تور آمریکای شمالی، کنسرت به دلیل شرایط آب و هوایی ناشی از طوفان هنری لغو شد.

کنسرت «بازگشت به خانه» آخرین نمایش گروه در سال خواهد بود.

Ben&Ben اخیراً موزیک ویدیوی تک آهنگ The Ones We Once Loved را منتشر کرده است که جدایی واقعی عضو گروه پائولو بنجامین را با خواننده و ترانه سرا Bea Lorenzo مستند می کند. موزیک ویدیوی این آهنگ در تاریخ 3 سپتامبر و قبل از تور آمریکای شمالی آنها منتشر شد و خود آهنگ تا 25 نوامبر بیش از 14 میلیون استریم را به خود اختصاص داد.

این گروه همچنین تک آهنگ های “Mag-ingat”، “Paninindigan Kita” و “Langyang Pag-ibig” را در اوایل امسال به اشتراک گذاشت.

Ben&Ben اولین اثر از دو همکاری خود را با خواننده اندونزیایی Pamungkas منتشر کرده است – یک بازسازی انگلیسی از گروه فیلیپینی در ماه می ‘Paninindigan Kita’ به نام ‘Stand By You’. Ben&Ben قرار است نسخه‌ای از Pamungkas ‘I Got To Get You’ را منتشر کند، اگرچه تاریخ انتشار این همکاری مشخص نشده است.


دیدگاهتان را بنویسید