جانشیا آدامز-گینیارد، بازیگر نومبل، به افتخار چادویک بوزمن


  • Janeshia Adams-Ginyard در مورد حضور در چندین پروژه مارول با Insidexpress صحبت کرد.
  • او به اینسایدکسپرس گفت که هنگام فیلمبرداری «پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه» دستش شکست.
  • او گفت که از چادویک بوزمن الهام گرفته است تا در حین فیلمبرداری درد را از بین ببرد.

جانشیا آدامز-گینیارد، بازیگر مارول، ششمین حضور خود را در دنیای سینمایی مارول در فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه» انجام داد، اگرچه بسیاری از طرفداران ممکن است او را نشناسند.

آدامز-گینیارد برای اولین بار در اولین فیلم “پلنگ سیاه” به MCU پیوست، که در آن نقش شخصیت خودش را بازی کرد که در اصل عضوی از Dora Milaje بود که نامش فاش نشد و به عنوان بدلکار برای بازیگر Okoye، Danai Gurira کار کرد.

این بازیگر 38 ساله از آنجا به بدلکاری و بازیگری ادامه داد. او در «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» و «انتقام‌جویان: پایان بازی» به‌عنوان دوبلور برای اوکویه کار کرد و در سریال «شاهین و سرباز زمستانی» دیزنی پلاس ظاهر شد که در آن شخصیت او سرانجام نامی به نام نومبل دریافت کرد.

آدامز-گینیارد در مصاحبه اخیر با Insidexpress در مورد سفر خود به مارول، حضور در اولین نمایش جهانی “Black Panther: Wakanda Forever” با رنگ بدن و احترام به میراث چادویک بوزمن صحبت کرد.

اینسایدکسپرس: شما با چادویک بوزمن در اولین «پلنگ سیاه» کار کردید. وقتی از مرگ او مطلع شدید چه واکنشی نشان دادید؟

آدامز-گینیارد: در واقع در حال رانندگی در کراس کانتری بودم تا به دیدن بهترین دوستم بروم که این خبر به من داده شد. جوخه‌های ما به نوعی در هم تنیده شده بودند، بنابراین من توانستم چند بار با چادویک که حتی تیراندازی نمی‌کردیم، معاشرت کنم. بنابراین، تیم قبل از اینکه اخبار را تحویل دهند و قبل از اینکه من در مورد آن از تلویزیون بشنوم، مطمئن می شدند که من به مقصد رسیده ام. وقتی پا به اتاق هتل گذاشتم و آن تماس تلفنی را دریافت کردم، به معنای واقعی کلمه در بالای ریه هایم فریاد زدم. من فقط نمی توانستم آن را باور کنم.

داشتم این لحظه را می گذراندم که «در حال حاضر حتی نمی توانم نفس بکشم. چی به من میگی؟» و بعد متوجه می‌شوید که یک بیماری وجود دارد و می‌گویید: «صبر کن، ما فقط این فیلم را برای پنج، شش ماه، ساعت‌های طولانی دیوانه‌وار ساختیم، و او همه این کارها را در شرایطش انجام داد؟» به همین دلیل است که از او تجلیل می شود زیرا هیچ کس این کار را نمی کند.

اینسایدکسپرس: زمانی که برای قسمت دوم دعوت شدید، فضای سر صحنه چگونه بود؟

هر بار که سر صحنه فیلمبرداری بودم، همیشه لحظه سکوت خصوصی و دعای خودم را داشتم، زیرا می‌گویم: «من به خاطر چادویک اینجا هستم، به خاطر آنچه که او برای اولین بار ریخت و موفقیتی که داشت. ”

آنهایی که فرصت همکاری با چاد را داشتند و در صحنه فیلمبرداری در کنار او بودند، می توانستند ما را در افکارمان ببینند. گاهی اشک می ریخت. یکی دوتا اشک ریختم دلش خیلی تنگ شده بود

Janeshia Adams-Ginyard پشت صحنه فیلمبرداری Black Panther: Wakanda Forever

جانشیا آدامز-گینیارد پشت صحنه فیلمبرداری «پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه»

جانشیا آدامز-گینیارد

اینسایدکسپرس: شما بدلکار شخصیت Danai Gurira، Okoye، در سه فیلم مارول بوده اید. اما شما همچنین نقش شخصیت خود را به عنوان بخشی از تیم جنگجوی نخبه، Dora Milaje بازی می کنید. تغییر بین این دو نقش چگونه بود؟

این اولین باری بود که من شخصیتی داشتم که با خالکوبی صورتش در سمت راست صورتش شناسایی شد. و سپس به شما گفته شود، “اوه، بله، شما هم خواهید بود [stunt double for Okoye]” شما می گویید، “باشه مارول، وظیفه دوگانه، بیا بریم.”

خیلی فرقی نداشت، چون اوکویه و شخصیت دورا میلاجه من از یک سلاح استفاده می کردند. بنابراین، انتقال به آن بسیار آسان بود و ما در یک تیم هستیم. تنها تفاوت واقعاً این بود که مطمئن شویم بخش لباس و کمد لباس می‌دانستند که من به رنگ طلایی تغییر می‌کنم، زیرا Okoye دارای لهجه‌های طلایی است و سپس بقیه Dora Milaje همه نقره‌ای بودند.

Insidexpress: شما همچنین در دو سریال Marvel Disney+ حضور داشته اید. «WandaVision» به‌عنوان بدلکار برای مونیکا رامبو از Teyonah Parris و «Falcon and the Winter Soldier» که نقش شخصیت Dora Milaje شما، Nomble را بازی می‌کند. ست ها چه تفاوتی داشتند؟

در «شاهین و سرباز زمستان»، آنتونی مکی همیشه شوخی می‌کند. او با سباستین سرگرم می شود و شما نمی توانید از خنده خودداری کنید. او تمام بازیگران و گروه را می خنداند. و بنابراین آن انرژی و حال و هوا کاملاً متفاوت از مجموعه “WandaVision” بود. من احساس می‌کنم کمی بیشتر شبیه این بود: “هی، پس این کاری است که امروز باید انجام دهیم.” تیونا عالی بود او می گوید، “دختر، می دانم که تو این را فهمیدی.” حالات کمی متفاوت است، زیرا در «WandaVision»، من واقعاً نمی‌دانستم چه انتظاری داشته باشم زیرا این مجموعه بسیار متفاوت بود.

جانشیا آدامز-گینیارد در شاهین و سرباز زمستان.

جانشیا آدامز-گینیارد در نقش نومبل در «فالکون و سرباز زمستان».

دیزنی +

اینسایدکسپرس: شخصیت دورا میلاجه شما در «شاهین و سرباز زمستان» نامی داده شد. به شما در مورد معنای پشت آن گفته شد؟

من در واقع نمی دانم که آنها چگونه آن را انتخاب کردند، اما این فقط به شما نشان می دهد که دقت و تحقیقات عمیقی را که مارول روی همه شخصیت های آنها انجام می دهد. من حتی نمی دانستم قسمت دیوانه کننده آن کدام است. بنابراین، «شاهین و سرباز زمستان» جمعه‌ها اکران می‌شود، اما فکر می‌کنم روز پنج‌شنبه اکران زودهنگام بود، زیرا داشتم از طرفداران اسکرین‌شات می‌گرفتم و می‌گفتم «درباره چی صحبت می‌کنی؟»

اینسایدکسپرس: پس از طریق طرفداران متوجه شدید؟

بله، من متوجه شدم زیرا شخصی در پایان قسمت چهار از اعتبار عکس گرفته است. و من گفتم: “اوه، من یک نام پیدا کردم!” نکته بعدی که می دانید، من نام و عکسم را دارم، و طرفداران قبلاً یک صفحه مارول طرفداران Nomble Wiki راه اندازی کرده بودند که به من می گفت از چه قبیله ای آمده ام. و من می گویم، “باشه، متشکرم.”

اینسایدکسپرس: روابط عمومی شما اشاره کرد که در حین تمرین برای Wakanda Forever هم دستتان شکست.

دو ماه بعد از فیلمبرداری این فیلم در حین تمرین دست چپم شکست. و تا به امروز، شخصی که در آن نقش داشته هیچ ایده ای ندارد. به نماینده ام گفتم، به بهترین دوستم گفتم و سه نفر دیگر هم بودند. ما پنج نفر بودیم که از آن خبر داشتیم. پادشاه من، چادویک، درد بسیار بیشتری از این را متحمل شد و یک فیلم کامل را فیلمبرداری کرد. ما می توانیم از این دست شکسته عبور کنیم. این به معنای واقعی کلمه انگیزه من در پشت آن بود. و بگذار به تو بگویم که هر روز برای خوابیدن گریه می کردم. این بدترین دردی بود که تو عمرم کشیدم.

اکران جهانی Black Panther Wakanda Forever

Janeshia Adams-Ginyard در اولین نمایش جهانی «Black Panther: Wakanda Forever».

گیلبرت فلورس / تنوع از طریق گتی ایماژ

Insidexpress: شما در اولین نمایش جهانی در این طرح زیبا با بدنه و نقاشی دیواری Chadwick Boseman در پشت خود شرکت کردید. الهام بخش آن چه بود؟

می‌خواستم از اولین نمایش «پلنگ سیاه»، جایی که آن را کشتم، از خودم پیشی بگیرم و در همان زمان به چاد احترام بگذارم. من می گویم، “شما باید کانال را انجام دهید و کاری را انجام دهید که اجداد انجام می دهند. چگونه مردم را جشن می گیرند؟ چگونه ادای احترام می کنند؟» و هنگامی که شما تحقیقات خود را انجام می دهید، اجداد از رنگ بدن برای جشن گرفتن بسیاری از رویدادها و مناسبت های مختلف استفاده می کنند. و من گفتم: “این کاری است که ما انجام خواهیم داد.”

[Artist] جودی استیل قبلاً من را نقاشی کرده بود، اما این اولین باری بود که او تمام بدن را روی من نقاشی می کرد. و این تنها کسی بود که وقتی تصمیم گرفتم می خواهم رنگ تمام بدن را انجام دهم به او فکر کردم. من حتی نمی‌دانستم موضوع اولین نمایش چیست. حتی تا کمتر از یک هفته قبل از نمایش هم دعوتنامه ای نداشتیم. [The theme] گفت: لباس جشن و من فکر می کنم ما با برنامه خود هماهنگ بودیم. قرار بود اینجوری بشه

اینسایدکسپرس: واکنش آن شب چه بود؟

هیچ کس از چادویک پشت سر خبر نداشت. بنابراین، ما این افشاگری را انجام دادیم، و من فکر می‌کنم مردم شوکه شدند زیرا نمی‌دانستند رنگ است. آنها فکر می کردند این یک کت و شلوار بدن نوع پوست است. و بعد، بم، آنها مانند: «این چادویک در پشت است. خوب، این کت و شلوار پوستی نیست، این بدن اوست.»

من فکر می کنم همه از قبل فک افتاده بودند که من با رنگ بدن به آنجا آمدم. اما برای دانستن داستان پشت آن و دانستن اینکه چاد پشت آن قرار گرفته بود و این کار ماه‌ها قبل با عشق و مراقبت انجام و اجرا شد، مردم آن را دوست داشتند. من افرادی را داشتم که از جلو و عقب عکس می گرفتند. آنها می گویند، “می توانیم یک عکس از شما بگیریم؟ باشه، حالا برگرد.»

«پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه» اکنون در سینماها اکران می‌شود.

این مصاحبه برای وضوح و طولانی بودن ویرایش شده است.


دیدگاهتان را بنویسید