جلد مامفورد و موریس “اکنون به ما نگاه کن (لانه زنبوری)” نوشته دیزی جونز و شش”


مارکوس مامفورد و مارن موریس آهنگ “اکنون به ما نگاه کن (لانه زنبوری)” را کاور کرده اند، آهنگی از برنامه تلویزیونی جدید دیزی جونز و شش.

این آهنگ توسط ستارگان رایلی کیو و سام کلافلین در نمایش آمازون پرایم ویدئو خوانده شده است، اما توسط مامفورد و تهیه کننده برنده گرمی، بلیک میلز نوشته شده است.

مامفورد و موریس اکنون این آهنگ را برای آمازون موزیک کاور کرده‌اند و مامفورد توضیح می‌دهد: «بلیک و من «اکنون به ما نگاه کن (لانه زنبوری)» را با هم نوشتیم – با کمی کمک – حدود یک سال و نیم پیش برای Daisy Jones & The. شش

این بار، آهنگ را دوباره به گیتار آکوستیک و وکال بازگرداندیم – که به همین شکل نوشته شد – و سپس به نوعی آن را از همان جا دوباره ساختیم تا اینکه به تنظیمی رسیدیم که دوست داشتیم.

“من مدت زیادی است که طرفدار Maren هستم – هم موسیقی انفرادی او و هم کار او با The Highwomen – و این دوئت به صدایی مانند او نیاز داشت. ما صادقانه بسیار سپاسگزاریم که او با این کار موافقت کرد.»

موریس افزود: «نمایش‌هایی که واقعیت را نشان می‌دهد که چه چیزی برای تبدیل شدن به یک گروه لازم است یا واقعاً مانند تور کردن، اغلب باعث اشتباه می‌شود. یکی از مولفه های دیزی جونز این است که آنها تصمیم گرفتند این جهان تخیلی را با ترانه سرایی واقعی پایه ریزی کنند. موسیقی نمایشی که بلیک میلز خلق کرد و بازی های باورنکردنی بازیگران به این دنیا اصالت دلخراشی می بخشد. من بسیار مفتخرم که توانستم با مارکوس در «اکنون به ما نگاه کن» بخوانم.

به نسخه آنها از «اکنون به ما نگاه کن (لانه زنبوری)» در زیر گوش دهید، همراه با ویدیویی که ساخت جلد را مستند می کند.

در خلاصه داستان «دیزی جونز و شش» آمده است:دیزی جونز و شش یک گروه راک در دهه 1970 را از زمان ظهور آنها در صحنه موسیقی لس آنجلس تا تبدیل شدن به یکی از مشهورترین گروه های جهان دنبال می کند و دلیل جدایی آنها را در اوج موفقیت بررسی می کند.

مصاحبه NME با ستاره هایش را اینجا بخوانید.

در جاهای دیگر، مارکوس مامفورد قرار است در تابستان امسال با مامفورد و پسران به عنوان سرفصل‌های نهایی جشنواره پیروز پورتسموث متحد شود.

این رویداد قرار است بین 25 تا 27 اوت در ساحل دریای Southsea در پورتسموث برگزار شود. جامیروکوایی و کسابیان به ترتیب در عصر جمعه و شنبه در راس لایحه خواهند بود.

طبق Setlist.fm، Mumford & Sons از سال 2019 در بریتانیا اجرا نداشته است. این گروه چهارمین و جدیدترین آلبوم استودیویی خود را با نام «دلتا» در سال گذشته منتشر کرد. بانجویست/گیتاریست وینستون مارشال در سال 2021 پس از انتقادهایی که به دلیل ستایش از آشوبگر دست راستی اندی انگو دریافت کرد، گروه را ترک کرد.

از آن زمان، مامفورد، خواننده اصلی، اولین رکورد انفرادی خود، «(Self-Titled)» در سال 2022 را کنار گذاشت و این پروژه را در سراسر بریتانیا و آمریکای شمالی تور کرد.

این خواننده و ترانه سرا پنجمین آلبوم کامل Mumford & Sons را در نوامبر گذشته تیس کرد. او توضیح داد: «نکته بعدی واقعاً این است که با پسران گروه وارد اتاق شویم و شروع کنیم به نواختن آهنگ‌هایی که نوشته‌ایم.


دیدگاهتان را بنویسید