جلد Vance Joy INXS ‘Don’t Change’ For Like A Version را تماشا کنید


ونس جوی پس از اجرای ARIAs خود در کنار استودیو تریپل جی توقف کرد تا «تغییر نکن» INXS را برای نسخه Like A پوشش دهد.

کاور تنها چند روز پس از بیست و پنجمین سالگرد درگذشت مایکل هاچنس، خواننده فقید INXS، در 22 نوامبر منتشر شد.

اجرای جوی از کلاسیک دهه 80 گروه راک استرالیایی برداشتی ملایم‌تر است و برخی از عناصر صوتی سنگین‌تر را با گیتار آکوستیک انگشت‌چینی، ساکسیفون ملایم و در کل صدای فولکی‌تر عوض می‌کند. آن را در زیر بررسی کنید:

جوی در مصاحبه‌ای پس از اجرا گفت: «وقتی در حال بررسی نحوه برخورد با آهنگ هستیم، حدس می‌زنم وسوسه می‌شود که آن را به همان شیوه اجرا کنیم. با این آهنگ، مانند یک گروه راک است، و ما همه ی مواد لازم را داریم تا بتوانیم به این شکل بنوازیم، اما احتمالاً این واقعاً چرخ و لباس قوی من نیست.

او گفت که از خودش پرسیده بود “اگر تنها بنشینم چگونه آن را بازی کنم؟” و جهت پوشش را شکل داد.

جوی همچنین در هنگام حضور در استودیو، یک قطعه اورجینال را اجرا کرد و “کاتالونیا” را از آخرین آلبوم خود “In Our Own Sweet Time” انتخاب کرد. آن را در زیر تماشا کنید:

این سومین باری است که جوی با نسخه Like A Version از ادل به نام Rolling In The Deep در سال 2013 و ریدیوهد با نام Fake Plastic Trees در سال 2015 بازی می کند.

جوی سومین آلبوم خود را با نام “در زمان شیرین خودمان” در ژوئن منتشر کرد و برای او پنج نامزدی در ARIAs 2022 به ارمغان آورد. با این حال، او در شب هیچ بردی به خانه نبرد. لیست کامل برندگان ARIA را اینجا بیابید.


دیدگاهتان را بنویسید