جورج، شارلوت و لوئیس برای شرکت در تاجگذاری شاه چارلز: گزارش


عظیم

نوه ها را صدا می کند. شاهزاده جورج، پرنسس شارلوت و شاهزاده لوئیس همگی بخشی از آنها خواهند بود شاه چارلز سومتاج گذاری

شاهزاده ویلیام و پرنسس کیتبر اساس گزارش روز شنبه 18 مارس از روزنامه تایمز لندن، سه کودک او در مراسم تاجگذاری از کلیسای وست مینستر تا کاخ باکینگهام شرکت خواهند کرد. خروجی برنامه های تمرین این مراسم را دید.

این رویداد تاریخی قرار است در روز شنبه، 6 مه برگزار شود. اگرچه چارلز 74 ساله بلافاصله پس از مرگ ملکه الیزابت دوم در سن 96 سالگی در سپتامبر 2022، نقش خود را بر عهده گرفت، اما مراسم معمولاً پس از چند ماه عزاداری برگزار می شود.

چارلز و همسرش، کامیلا، در این مراسم که توسط اسقف اعظم کانتربری در کلیسای وست مینستر نظارت خواهد شد، تاج پادشاهی و ملکه را بر عهده خواهند گرفت. چارلز و کامیلا، 75 ساله، از کاخ باکینگهام به ابی وست مینستر می‌رسند و به صفوف پادشاه معروف است. پس از مراسم مراسم تاجگذاری همراه با نوه ها و سایر اعضای خانواده خواهد بود.

پس از رسیدن به کاخ باکینگهام، خانواده سلطنتی در بالکن ظاهر می شوند تا برای تماشاگران دست تکان دهند و روز را به پایان برسانند.

انتظار می رفت که شاهزاده جورج 9 ساله به عنوان نفر دوم در صف تاج و تخت، نقشی در این مراسم داشته باشد. او و شارلوت 7 ساله هر دو سال گذشته در مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم ظاهر شدند. با این حال، این یکی از اولین مراسم رسمی بزرگ برای لوئیس 4 ساله خواهد بود. او دو هفته قبل از تاجگذاری 5 ساله خواهد شد. خانواده او را برای شرکت در تشییع جنازه ملکه بسیار جوان می دانستند.

در حالی که انتظار می رود شاهزاده ویلیام 40 ساله و فرزندانش در این مراسم شرکت کنند، مشخص نیست که آیا شاهزاده هری برای این روز بزرگ به خانه باز خواهد گشت یا خیر. اوایل این ماه، او و همسرش مگان مارکل تایید کرد که آنها به جشن تاجگذاری دعوت شده اند.

سخنگوی بنیانگذاران آرچول در روز یکشنبه 5 مارس به Us Weekly گفت: «می توانم تأیید کنم که دوک اخیراً مکاتبات ایمیلی از دفتر اعلیحضرت در مورد تاجگذاری دریافت کرده است.» «تصمیم فوری در مورد حضور دوک و دوشس گرفته نخواهد شد. در این زمان توسط ما فاش شد.

هری، 38 ساله، قبلاً در مورد پیوستن به خانواده اش در بریتانیا برای این رویداد، تردید داشت. مدیر ارشد فناوری BetterUp در مصاحبه ای در ماه ژانویه در ITV گفت: «از الان تا آن زمان ممکن است اتفاقات زیادی بیفتد. اما، می دانید، در همیشه باز است. توپ در زمین آنهاست. چیزهای زیادی برای بحث وجود دارد و من واقعاً امیدوارم که آنها بنشینند و در مورد آن صحبت کنند.”


دیدگاهتان را بنویسید