رپر سنگاپوری، فریز جبا، تک‌آهنگ کامبک «RETREAT» را منتشر کرد


فریز جبا، خواننده رپ سنگاپوری، اولین آهنگ جدید خود را پس از نزدیک به یک سال با آهنگ جدید تاریک “RETREAT” منتشر کرد.

این تک‌آهنگ امروز (25 نوامبر) در تمامی پلتفرم‌های استریم منتشر شد و موزیک ویدیوی آن ساعت 9 شب دنبال می‌شود. در این آهنگ Jabba در حال غوطه ور شدن در صدای تیره‌تر است که در آخرین نسخه‌اش، تک‌آهنگ «و سپس» ۲۰۲۱ با حضور یونگ راجا، با آهنگی آرام و در عین حال تهدیدآمیز تقویت‌کننده اشعاری مانند «من فقط درباره چیزهایی که حیاتی هستند رپ می‌زنم/درپیچیدن شهر.» and sending your postal my” و “Hit up bestie for the Westworld / Hit up Charlie for the for check huh”.

آهنگ جدید فریز جبا به نام «RETREAT» را در ادامه بشنوید.

جابا تک‌آهنگ قبلی‌اش «و سپس» را در دسامبر سال گذشته منتشر کرد و اولین همکاری مستقیم جابا و یونگ راجا بود که قبلاً در آهنگ‌هایی از هنرمندان دیگر با هم ظاهر شده بودند، مانند «Better Dead Than A Damsel» چارلی لیم یا «Wyane Hausley» شیرین کاری. این تک آهنگ به دنبال یک سال و نیم سکوت از Jabba بود که تک آهنگ “نک تک نک” را در ژوئن 2020 منتشر کرد.

شایان ذکر است، همکاری او در سال 2020 با OmarKENOBI، ‘Kala’ در TikTok ویروسی شد و یک چالش همگام سازی لب را در سال 2021 ایجاد کرد.

اوایل امسال در سپتامبر، جابا به رامنگ‌ورل، جو فلیزو، یونگ راجا و غیره در نمایشگاه «دف جم: وندتا» پیوست. این رویداد شامل 15 بازیگر از جمله رپرهایی از سنگاپور، مالزی، اندونزی، ویتنام و تایلند بود که در انجمن بوکس رینگ اجرا می کردند.

Jabba همچنین با Akeem Jahat، OmarKENOBI، MIIKOTHE13TH، AE$OP CA$H، Frank Loco و Fakkah Fuzz در میان دیگران برای ریمیکس تمام سنگاپوری آهنگ موفق Lotus توسط گروه مالزیایی FORCEPARKBOIS در ماه می سال گذشته همکاری کرد.


دیدگاهتان را بنویسید