ریکی ویلسون از Kaiser Chiefs به عنوان مجری Drivetime به رادیو ویرجین می پیوندد


ریکی ویلسون از Kaiser Chiefs به عنوان مجری برنامه درایو تایم ایستگاه به رادیو ویرجین پیوست.

این خواننده قبلاً به عنوان داور برنامه استعدادیابی The Voice در تلویزیون حضور داشت که در سال 2013 به آن پیوست و دو سال بعد از آن کنار رفت.

اکنون، او برنامه رادیویی ویرجین بریتانیا را در طول هفته از ساعت 4 تا 7 بعد از ظهر از 9 ژانویه سال آینده ارائه خواهد کرد. او قبلاً برای کریس ایوانز در برنامه صبحانه ایستگاه‌ها در چندین موقعیت حضور داشته است.

ویلسون در بیانیه‌ای گفت: «نمی‌توانم به شما بگویم که چقدر مشتاق شروع به کار در رادیو ویرجین هستم. موسیقی علاقه شماره یک است، اما من بسیار هیجان زده هستم که در یک فضای بازیگوش و خلاقانه برای زمان رانندگی سرگرم شوم.

به علاوه، من در کنار افراد شگفت انگیز و با استعدادی که از قهرمانان رادیوی من بوده اند، کار خواهم کرد. اکثر آنها با من مصاحبه کرده اند و اکنون با آنها کار می کنم، از جمله کریس، که احتمالا بیشتر از دکترم با من مصاحبه کرده است. شنوندگان رادیو ویرجین باورنکردنی هستند، بنابراین من هیجان زده هستم که همه آنها را در سال جدید سرگرم کنم.

در اوایل این ماه، ویلسون به خاطر اجرای خود در نمایش Kaiser Chiefs در لندن در روز شنبه، 5 نوامبر، از طرفداران عذرخواهی کرد و توضیح داد که “به عادات قدیمی نوشیدن متکی است”.

برخی از طرفداران در کنسرت O2 در رسانه‌های اجتماعی شکایت کردند که کنسرت “یک نمایش مزخرف مطلق” بود و ویلسون “کاملاً هدر رفت” و “اشعار را فراموش کرد”.

این خواننده سپس بیانیه ای (از طریق The Sun) صادر کرد و در آن از رفتار خود عذرخواهی کرد.

پیام شروع شد: “من نمی‌خواهم هیچ بهانه‌ای بیهوده بیاورم، در این زندگی که داشتم با چالش‌هایی روبرو شدم و با حمایتی که همیشه در اطرافم داشته‌ام در بالای آنها ماندم.”

“حقیقت این است که من شنبه شب در O2 اشتباه کردم و به عادت های قدیمی نوشیدن الکل اتکا کردم، این اشتباهی است که بسیاری از شما و برخی از نزدیک ترین افراد به من را ناراحت و ناامید کرد.”

او افزود: «سعی می‌کنم به اینکه مردم را ناامید نمی‌کنم به خود ببالم و به نظر می‌رسد که شب گذشته از این نظر خودم را ناامید کرده‌ام. من هر کاری که لازم است انجام می دهم تا دیگر این اتفاق نیفتد. و ادامه خواهد داد.»

اوایل این ماه، Kaiser Chiefs تک آهنگ جدید خود “How 2 Dance” را به اشتراک گذاشت.


دیدگاهتان را بنویسید