«سلول‌های مرده: پادشاه بازی‌های متقاطع»


دبلیومن اکنون در عصر متاورس – سعی کنید استفراغ نکنید – زندگی می کنم، با هر فرنچایز فرهنگ پاپ که دوست دارید در دیگری خونریزی کنید. این دوران ناهماهنگی تونال است، فورتنایت یک زنومورف را در مقابل گوکوی Dragon Ball Z قرار می‌دهد، در حالی که Dead By Daylight به اش ویلیامز اجازه می‌دهد فرار کند و از نمسیس Resident Evil 3 یا حتی نسخه‌ای از قاتل Ghostface از Scream پنهان شود.

من آن را دوست دارم، علیرغم اینکه این چیزها چقدر مزخرف هستند، زیرا اگر از طرفداران چیزی هستید که در حال حاضر تحت درمان بازی های ویدیویی AAA نیستند، دیدن آن در بازی های دیگر لذت خوبی است.

با این حال، پادشاه کراس اوور بدون شک Dead Cells است، یک مترویدوانیا مستقل که پس از عرضه، بازی‌های دیگر را به قطعات پازل ظریفی تبدیل کرده است که به زیبایی در ساختار سرکش خود جای می‌گیرند. بازی‌هایی مانند Hotline Miami به چوب بیسبال و لباس تقطیر می‌شوند. Shovel Knight یک کمان به بازی اضافه می کند و یک لباس، Half Life؟ خوب، یک لباس وجود دارد، اما یک لنگ نیز وجود دارد.

چندین بازی Steam دارای کراس اوور Half-Life هستند. من فکر می‌کنم اگر بازی‌ای را روی پلتفرم استیم Valve منتشر می‌کنید، مودبانه است که به بازی اشاره کنید که همه چیز را شروع کرده است. تعداد بسیار کمی از این کراس اوورها به بازیکنان اجازه می‌دهند تا با یک قلاب وارد شوند و مانند جوکری که در حال شارژ شدن در میان انبوهی از همراهان نوجوان هستید، شروع به تاب خوردن کنند.

فقط این بازی ها نیست. Dead Cells Castlevania اخیر مرهمی برای افرادی است که منتظر کونامی هستند تا انگشتشان را بیرون بکشد و یک کاوشگر دوبعدی دیگر را منتشر کند. هر چیزی که طرفداران Castlevania بخواهند را دارد: Richter Belmont، Alucard و چندین مکان برجسته Castlevania، سلاح‌ها و دشمنان، علاوه بر جزئیات کوچک. این درست است حتی اگر مانند من، شما بزرگ‌ترین طرفدار Castlevania در جهان نباشید و در عوض یک تابستان کامل را به بازی Castlevania: Symphony of the Night در نوجوانی سپری کرده باشید.

صرف نظر از اینکه احساسات شخصی شما نسبت به Castlevania: Symphony of the Night چقدر شدید است، نمی توان انکار کرد که توسعه دهنده Dead Cells، Motion Twin استعداد فوق العاده ای دارد در ساختن هر دنیای متفاوتی که در بازی قرار می گیرد، احساس کند که بخشی از بازی آشفته خود Dead Cell است. جهان بالا در حالی که شامل چیزهایی است که طرفداران مشتاق دیدن آن هستند.

در حالی که خود Dead Cells در سال 2018 راه اندازی شد، هنوز هم یکی از بهترین های مترویدوانیا است که تا به حال ساخته شده است، و به دلیل ساختار شاخه ای، گنجاندن آیتم ها و اتاق های جدید برای بازی آسان است، در حالی که مکانیک های سرکش و تکراری به این معنی است که برای بازیکنان بلندمدت یا حتی تبدیل‌کنندگان جدید برای نمونه‌برداری از تمام محتوا آسان است.

پس امید من این است که Dead Cells نویدهای متقاطع بیشتری را به بازی‌های دیگر اضافه کند، اما من حتی دوست دارم شاهد انتشار بیشتر این DLC‌های بزرگ‌تر باشم و تکه‌های معنی‌داری از محتوای اقتباس‌شده از عناوین دیگر را به وحشت‌های eldritch که قبلاً در آن گنجانده شده بود، بپیوندم. بازی

امید دیگر من این است که شما بروید و Dead Cells را بازی کنید. واقعا خیلی خوبه

Dead Cells اکنون برای همه چیز منتشر شده است. فروشگاه دستگاه بازی خود را بررسی کنید. حتی روی iOS و اندروید هم هست.


دیدگاهتان را بنویسید