“سیارا با لباس مهمانی “برهنه” به ترول ها شلیک کرد”


آنتونی هاروی / شاتر استوک

مزاحم! سیارا پیامی برای ترول هایی دارد که از لباس شفافی که او در مهمانی اسکار Vanity Fair در یکشنبه 12 مارس پوشیده بود خوشحال نبودند.

خواننده 37 ساله «گودیز» در یک ویدیوی چهارشنبه 15 مارس در TikTok نوشت: «چگونه سال آینده به Vanity Fair می‌روم.» در این کلیپ، سیارا در پتو – که تمام بدن او را محافظت می کرد – ژست گرفت و صدای عکاسان که نام او را صدا می زدند در پس زمینه پخش می شد. او به طرز خنده‌داری با یک جفت عینک آفتابی مشکی تزئین کرد.

هنرمند “مثل یک پسر” پست رسانه های اجتماعی را عنوان کرد: “خشم انتخابی” که باعث تحسین دنبال کنندگانش شد.

@ciara

خشم انتخابی 😭

♬ صدای اصلی – دوون گوزی

متنفران متنفر خواهند شد. زیبا به نظر می رسید،» یکی از طرفداران در بخش نظرات نوشت. کاربر دوم فوران کرد: «سیارا به توده‌ها یادآوری می‌کند که او آن دختر است، همیشه آن دختر بوده و تا ابد آن دختر خواهد ماند»، در حالی که کاربر سوم اظهار کرد: «Em Cici را بگیرید… مردم بی دلیل زمین می‌خوردند. شما کاملا شگفت انگیز به نظر می رسید. یکی دیگر از هواداران اضافه کرد: “لطفا! من به نگاهی اشاره کردم که مردم را با هیچ چیز بهتری برای انجام دادن/دیوانه کردنشان سوق داد.»

لباس دونداس براق سیارا پس از فرش قرمز بعد از مهمانی در روز یکشنبه به موضوعی پرطرفدار در توییتر تبدیل شد و بسیاری از افراد تگزاسی پیشنهاد کردند که باید «مناسب‌تر» بپوشد یا «مناسب‌تر» بپوشد.

سیارا به ترول‌هایی که می‌گفتند باید بعد از مهمانی Vanity Fair خود را بپوشاند، دست می‌زند


سیارا در مهمانی اسکار Vanity Fair 2023
مت بارون / BEI / شاتر استوک

با این حال، خواننده “Promise” در این مراسم در گروه شفافی که دارای یقه‌ای دراز بود، کشته شد. سیارا این ظاهر را با دستکش های مخملی مشکی، بند بند و کفش های پاشنه صندل ترکیب کرد. برای جذابیت، او یک باب بی رنگ، چشم‌های دودی، آستر بالدار و برنزی را تکان داد. هیت ساز به همراه همسرش در این مراسم شرکت کرد، راسل ویلسون، که با یک کت مشکی، یک پیراهن دکمه دار و یک شلوار خیاطی خوش تیپ به نظر می رسید. (این زوج در جولای 2016 ازدواج کردند و دخترشان سینا 5 ساله و پسرش وین 2 ساله است. سیارا همچنین مادر پسر فیوچر 8 ساله با خواننده رپ است. آینده.)

سیارا تنها ستاره ای نبود که در جشن پرهیاهو راه “برهنه” را طی کرد. هانتر شفر، امیلی راتایکوفسکی، الساندرا آمبروزیو و اولیویا وایلد همچنین در مهمانی اسکار Vanity Fair، گروه هایی را که تقریباً وجود نداشت، پوشید.

شفر، 24 ساله، از جا بلند شد Ann Demeulemeester تنها با یک پر روی سینه و دامن ساتن در نقش Ratajkowski، 31 ساله، در ظاهر شفاف Feben می درخشد. وایلد 39 ساله لباس سفید گابریلا هرست با اندامی کاملا باز پوشیده بود. آمبروزیو، 41 ساله، به نوبه خود، در یک لباس زنجیر درخشان می درخشید.

به نظر می رسد مش استسال‌ها فرش قرمز خورد، از جمله ستاره‌های دیگر کیم کارداشیان، سلما هایک، جنیفر لوپز و بیشتر نظرات خود را در مورد این روند به اشتراک بگذارند.


دیدگاهتان را بنویسید