علائم تجاری “Counter-Strike 2” فایل های Valve – SEO بهینه شده


Counter-Strike 2 به طور بالقوه یک قدم به واقعیت نزدیک‌تر است زیرا توسعه دهنده Valve یک علامت تجاری برای چیزی به نام “CS2” ثبت کرده است.

طی چند روز گذشته، فعالیت Valve در باطن Steam نشان داد که چیزی در حال انجام است. توسعه‌دهنده این هفته مجموعه‌ای از تغییرات را در آرشیو Counter-Strike: Global Offensive Steam اعمال کرد و فایل‌های اجرایی جدیدی را با نام «CS2» و همچنین به‌روزرسانی‌ها و تغییراتی را در پلتفرم بتای Counter-Strike Global Offensive اضافه کرد.

علاوه بر این، طبق PCGamesN، Valve یک علامت تجاری برای “CS2” را به اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) در روز سه شنبه (14 مارس) ارسال کرد.

شایان ذکر است، پرونده حاوی «بخش ویژگی‌های مرتبط» بود، که جزئیات سایر علائم تجاری Valve «CS2» را که ممکن است به آن متصل شود، نشان می‌دهد. شامل دو شماره سریال بود. جستجوی این دو شماره سریال، دو ویژگی دیگر Valve، Counter-Strike و CSGO را نشان می دهد.

خبر Counter-Strike 2 در اوایل این ماه توسط روزنامه‌نگار ریچارد لوئیس گزارش شد و مدعی شد که منابع ناشناس با آگاهی از توسعه به او گفته‌اند که دنباله این بازی به او گفته شده است.

گزارش لوئیس ادعا می‌کند که دنباله آن «تقریباً مطمئنا» با عنوان Counter-Strike 2 عرضه خواهد شد و نسخه بتا آن در ماه مارس عرضه خواهد شد. ادعا می‌شود که تعدادی از بازیکنان حرفه‌ای Counter-Strike قبلاً بازی را به صورت مخفیانه آزمایش کرده‌اند و منابع لوئیس ادعا می‌کنند که Counter-Strike 2 «در حال آماده‌سازی» است.

Counter-Strike: حمله جهانی. اعتبار: Valve.

به گفته منابع لوئیس، Counter-Strike 2 برای توسعه دهندگان Valve در اولویت بوده و مدتی است که در حال توسعه بوده است. این منبع افزود که توسعه Counter-Strike 2 دلیلی است که تعدادی از مسائل در Global Offensive بی توجه مانده است.

این منبع ادعا کرد: «اولویت بزرگ این است که آن را بیرون بیاوریم و سپس آن را صیقل دهیم، هر گونه اشکال را برطرف کنیم و آن را به سطحی که مردم از CS انتظار دارند، برسانیم.

شایعات مربوط به Counter-Strike 2 برای اولین بار در اوایل این ماه منتشر شد و آخرین به روز رسانی درایور انویدیا شامل فایل هایی با نام های csgo2.exe و cs2.exe بود. با این حال، Valve هنوز به طور رسمی تایید نکرده است که بازی در حال ساخت است.

ماه گذشته، Counter-Strike: Global Offensive یک همکاری غافلگیرکننده با Denzel Curry را به نمایش گذاشت.


دیدگاهتان را بنویسید