فونداسیون پوست زیبا شارلوت تیلبری 25 درصد تخفیف در تخفیف جمعه سیاه کالت دارد.


زیرسازی پوست زیبای CHARLOTTE Tilbury در فروش عظیم جمعه سیاه Cult Beauty کاهش یافته است، بنابراین اکنون زمان آن رسیده است که آن را افزایش دهید.

در اوایل سال جاری راه اندازی شد و مورد استقبال طرفداران زیبایی قرار گرفت.

25% تخفیف برای پوست زیبا در Cult Beautyاعتبار: شارلوت تیلبری

  • زیرسازی پوست زیبای شارلوت تیلبری، 27 پوند، 36 پوند بود – اینجا خرید کنید

در cultbeauty.co.uk موجود است، پس انداز هنگفت بخشی از فروش عظیم جمعه سیاه آنهاست.

از هم اکنون تا دوشنبه سایبری، زمان مناسبی برای چمدانی است و این معامله پوست زیبا یکی از آنهاست.

از 36 پوند، 27 پوند پیشنهاد می شود، بنابراین 9 پوند تخفیف مفید است و تخفیف در هنگام تسویه حساب اعمال می شود – این نمی تواند ساده تر باشد.

پس از انتشار در ابتدای سال جاری، به سرعت به دلیل داشتن پوستی زیبا و درخشان، شهرت زیادی به دست آورد – و ما نمی توانیم به اندازه کافی مصرف کنیم.

این در 30 رنگ کاملاً منطبق موجود است که با رنگ پوست شما ترکیب و کشیده می شود.

تخفیف های شگفت انگیز جمعه سیاه بیشتر

طراحی شده تا به طرفداران زیبایی ظاهری “واقعی پوست” بدهد، با پوشش متوسط ​​عالی، همچنین مملو از مواد مراقبت از پوست فوق العاده است.

این یکپارچه مراقبت از پوست را با فونداسیون ترکیب می کند تا درخشندگی سالمی داشته باشد، با پوشش غیرسنگین فوق العاده پوشیدنی در حالی که از داخل نیز درخشندگی به شما می بخشد.

زیرسازی پوست زیبای شارلوت همچنین دارای یک پایه خنثی کننده با کمپلکس های مولکولی است که شکل می گیرند و مانند پوست دوم رفتار می کنند – اساساً برای هر رنگ و نوع پوستی سایه ایجاد می کنند.

Cult Beauty موجی از معاملات را برای جمعه سیاه اعلام کرده است، بنابراین اگر این برای شما مناسب نیست، حتماً طیف وسیعی از معاملات را در اینجا بررسی کنید.

تخفیف های بیشتر زیبایی لوکس جمعه سیاه

علاقه‌مندان به آرایش می‌توانند هر آنچه را که باید در مورد فروش جمعه سیاه Lookfantastic 2022 بدانید را بررسی کنند.

همچنین می‌توانید با راهنمای تازه راه‌اندازی شده جمعه سیاه Sephora که ما نیز تهیه کرده‌ایم، به سرعت خود برسید.

به علاوه تقویم ظهور زیبایی Sephora برای سال 2022 فاش شده است – و اکنون در فروش است.به دنبال پس انداز شیک تر در زنجیره های مد مورد علاقه خود هستید؟ از کوپن‌های Sun دیدن کنید، در آنجا تخفیف‌های شگفت‌انگیز و کدهای کوپن را برای صدها خرده‌فروش مد از جمله ASOS، Very، River Island، Pretty Little Thing، New Look و موارد دیگر خواهید یافت.


دیدگاهتان را بنویسید