لاو روچ شایعات دشمنی زندایا در بحبوحه بازنشستگی را تکذیب کرد.زندایا و لاو روچ.
Zabulon Laurent/ABACA/Shutterstock

اخبار جعلی! زندایا استایلیست قدیمی لاو روچ پس از اعلام غافلگیرانه بازنشستگی اش، شایعاتی مبنی بر اختلاف بین او و بازیگر زن را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

“[Zendaya is] روچ 44 ساله نوشت: خواهر کوچک من و این عشق واقعی است، نه عشق صنعت ساختگی یک سری توییت در روز چهارشنبه، 15 مارس. “بنابراین شما واقعا فکر می کنید که من از Z جدا می شوم … ما برای همیشه هستیم!”

در توییت سوم، بومی ایلینوی به شوخی گفت: “به معنای واقعی کلمه من و زندایا.” این پست یک GIF از دو دختر را در زمینی از گل نشان داد که با متن “من و تو باید از هم جدا شویم.”

قاضی افسانه ای ابتدا این گمانه زنی را برانگیخت که او و ستاره 26 ساله مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه، در روز سه شنبه، 14 مارس، زمانی که فاش کرد که در حال کناره گیری از صنعت مد است، اختلاف نظر داشتند.

جام من خالی است… از همه کسانی که در این سال ها از من و حرفه من حمایت کردند، تشکر می کنم. هر فردی که تصویر خود را به من اعتماد کرد، از همه شما بسیار سپاسگزارم. “اگر این تجارت فقط در مورد لباس بود، من تا آخر عمر این کار را انجام می دادم، اما متاسفانه اینطور نیست! سیاست، دروغ ها و روایت های نادرست بالاخره مرا گرفت! تو برنده… من بیرونم. ❤️❤️❤️.”

روچ بیش از یک دهه پیش زمانی که تنها 14 سال داشت، طراحی ظاهری زندایا را آغاز کرد. یکی از معروف‌ترین چهره‌های او برای ستاره سرخوشی در مراسم Met Gala 2019 بود، جایی که او لباس سیندرلای استادانه‌ای به تن کرد که توسط تامی هیلفیگر طراحی شده بود. این جفت حتی روی فرش قرمز دست در دست هم گرفتند و طراح لباس لباس مادرخوانده اش را به تن داشت.

در مصاحبه ای در ژانویه 2021 با Women’s Wear Daily، روچ در مورد رابطه کاری طولانی مدت این دو نفر صحبت کرد.

به نظر نمی رسد که اصلاً 10 سال باشد. ما در این دهه نگاه‌ها و لحظات زیادی داشته‌ایم و هر بار به‌اندازه اولی جادویی به نظر می‌رسد. ما همدیگر را مثل پشت دست خود می شناسیم. من بسیار خوشحالم که بخشی از سرپرستی استایل و هویت مد او بودم. ما همدیگر را رفیق های فشن خود می نامیم.»

روچ علاوه بر استایل زندایا، به عنوان استایلیست برای لیست بی پایانی از ستارگان A-list خدمت کرده است. مگان تی نریان، عیسی رائه، کیکه پالمر، اما واتسون، آنیا تیلور جوی، آریانا گرانده، هانتر شفر و بیشتر.

پس از اعلام بازنشستگی او در روز سه‌شنبه – که برای همه شوک‌کننده بود – دوستان و خانواده روچ در رسانه‌های اجتماعی از او خواستند در این مورد تجدید نظر کند.

“قانون من به شما اجازه نمی دهم !!!! ما دست از کار نمی کشیم.. خیلی سخت تلاش کردیم نائومی کمبل نوشت، در حالی که طراح کریستین سیریانو گفت: «مطمئناً نه.»

سایر سلبریتی ها بیشتر طرفدار این بودند که روچ از دنیای مد دور شود تا از رفاه خود محافظت کند. همه ما طبق شرایط خودمان می آییم یا می رویم. اگر کارتان به این دلیل تمام شده است که نقش بعدی خود را می خواهید، درود بر شما…. اگر “لحظه ای” دارید، انرژی شخصیت اصلی خود را حفظ کنید! در هر صورت: این را گرفتی!» ناسی نش نظر داد. “سلامت روان حرف اول را می زند”، زن خانه دار واقعی آتلانتا NeNe لیکس موافقت کرد.
دیدگاهتان را بنویسید