لاو روچ و زندایا برای “بالا بردن” یکدیگر متحد می شوند


  • لاو روچ در مورد قولی که با زندایا بازیگر زن داده بود صحبت کرد.
  • در مصاحبه ای با The Cut، او گفت که آنها قول داده اند که مشاغل یکدیگر را “بالا” ببرند.
  • اظهارات روچ پس از آن بیان شد که او اعلام کرد از استایل سلبریتی کناره گیری می کند.

لاو روچ، استایلیست مشهور، گفت که او و زندایا به نیروهای خود ملحق شدند تا به یکدیگر کمک کنند در زمانی که هر دو در تلاش بودند تا در حرفه خود به رسمیت شناخته شوند.

«از طریقی که وارد صنعت شدیم، هیچ کس نمی خواست به هیچ یک از ما دست بزند. انگار هیچ کس نمی خواست به من لباس قرض بدهد. روچ در مصاحبه ای با The Cut گفت: هیچ کس نمی خواست لباس او را بپوشد، زیرا در آن زمان، دختران دیزنی بازیگران زن واقعی محسوب نمی شدند. “بنابراین ما پینکی ها به هم قسم خوردیم که من نقش خودم را انجام خواهم داد. او نقش خود را انجام خواهد داد. و ما این کار را با هم انجام خواهیم داد.»

اوایل این هفته، معمار تصویر در روز سه‌شنبه در پست اینستاگرامی حذف شده خود که دنیای مد را تکان داد، اعلام کرد که از استایل‌سازی کناره‌گیری می‌کند. این منجر به گپ زدن در رسانه های اجتماعی در مورد اینکه آیا تصمیم او بر رابطه او با زندایا تأثیر می گذارد یا خیر. روچ کمک کرده است تا Zendaya به یک نیروگاه مد و مشهور مورد انتظار روی فرش قرمز در رویدادهای مهم تبدیل شود.

اما او در 15 مارس در توییتر نوشت تا فضا را پاک کند و در مجموعه ای از توییت ها مشخص کند که در کنار ستاره “Euphoria” کجا ایستاده است.

“بنابراین شما واقعا فکر می کنید که من دارم از Z جدا می شوم… ما برای همیشه هستیم!” روچ توییت کرد، بعد اضافه كردن“او خواهر کوچک من است و این عشق واقعی است، نه عشق صنعت جعلی.”

—LAW ROACH (@LUXURYLAW) 15 مارس 2023

روچ در بیانیه‌ای به Insider تاکید کرد که می‌خواهد خود را در فصل بعدی حرفه‌اش در اولویت قرار دهد.

برای من مد همیشه یک عشق بوده است، نه یک شغل. من زمان و انرژی زیادی را صرف پرورش این عشق کرده‌ام و این به روشی برای برقراری ارتباط با دنیا تبدیل شده است.» من قصد ندارم به طور کامل از آن دور شوم، فقط برای اولین بار پس از یک دهه، کمی از استایل سلبریتی ها فاصله می گیرم و روی خودم تمرکز می کنم.
دیدگاهتان را بنویسید