لوپیتا نیونگو به عنوان پلنگ سیاه جدید در نظر گرفته شد


  • اخطار: اسپویل های بزرگی برای «Black Panther: Wakanda Forever» در پیش است.
  • در ادامه، واکاندا در غم از دست دادن تچالا (چادویک بوزمن) غمگین است.
  • جو رابرت کول، نویسنده، وینستون دوک و لوپیتا نیونگو را به عنوان پلنگ سیاه جدید بسازد.

«پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه» کار دشواری برای پرداختن به مرگ غم انگیز بازیگر چادویک بوزمن دارد، زیرا پادشاه تچالا در چند دقیقه ابتدایی فیلم بر اثر یک بیماری مرموز می میرد.

پیامدهای مرگ او در کل داستان طنین انداز می شود، زیرا شوری (لتیتیا رایت) و عزیزانش غمگین پادشاه فقید خود می شوند و در عین حال با نامور (تنوچ هوئرتا) و ملت تالوکان نیز درگیر می شوند.

شوری در نهایت یاد می گیرد که به خود اجازه دهد غم و اندوه خود را حل کند و نقش خود را به عنوان پلنگ سیاه جدید واکاندا پذیرا می شود.

اما نویسنده جو رابرت کول اخیراً به رولینگ استون گفته است که موضوع جانشین T’Challa موضوع مهمی برای بحث در فیلم است و خاطرنشان کرد که آنها می‌خواستند قوس شخصیتی را پیدا کنند که بیشترین ضربه را می‌خورد.

نویسنده توضیح داد: «ما ایده‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم و سعی می‌کنیم به این موضوع بپردازیم که داستان به کجا می‌رود و تأثیرگذارترین انتخاب کدام است – بهترین سفر کدام است؟ و بعد از فیلم از نظر آن شخصیت ها به کجا می روید؟ مطمئناً ام باکو کسی بود که کمی لگد شد.»

کول همچنین تایید کرد که جاسوس لوپیتا نیونگو، ناکیا، در رقابت برای Black Panther بوده است و گفت: “این موضوع مورد توجه قرار گرفت! نام او مطمئناً مورد توجه قرار گرفت.»

ناکیا انتخاب جالبی برای Black Panther بود، به خصوص با تجربه اش به عنوان یک جاسوس، اما واضح است که تمرکز او بر روی راه اندازی پایان نمایش پسر T’Challa، Toussaint (عشق الهی Konadu-Sun) بود.

کول ادامه داد که شوری پس از برادرش کت و شلوار را با توجه به داستان او بسیار معقول کرده است و بدیهی است که این کت و شلوار با منبع اصلی کار می کند.

این نویسنده افزود: “در کمیک، شوری پلنگ سیاه است و یک ارگانیک بودن طبیعی وجود دارد، حدس می‌زنم بهترین راه برای گفتن آن، تبدیل شدن او به پلنگ است. اما شما به انواع ایده ها لگد می زنید. و شما فقط می خواهید بهترین تصمیم را بگیرید و بهترین کار را برای داستان انجام دهید.”


دیدگاهتان را بنویسید