“مامان بعد از وقفه 3 ساله از شب های بدون بچه به دیدن هری استایلز می رود”


  • هری استایلز در میان زنان جوان محبوب است، اما در میان افرادی مانند من – مادران 40 ساله – نیز محبوب است.
  • من خودم را در مادری گم کردم و موسیقی استایلز به من کمک کرد دوباره خودم را پیدا کنم.
  • من به تنهایی به دو کنسرت او رفتم و این بهترین مراقبت از خود بود که می توانستم تصور کنم.

هری استایلز مورد علاقه زنان جوانی است که با گوش دادن به One Direction بزرگ شده اند، اما او در بین زنان 40 ساله، مادران و حتی مادربزرگ ها نیز محبوب است. با انتشار “Harry’s House” در بهار سال گذشته، که اخیراً جایزه گرمی را برای آلبوم سال به دست آورد، من به لژیون زنانی پیوستم که شیفته این جوان رقص سریع و بی‌پایان جذاب بودند.

من سال ها موسیقی وان دایرکشن و استایلز را دوست داشتم، اما قبل از اینکه اوایل سال گذشته یک طرفدار جدی شوم، در وضعیت بدی قرار داشتم. از زمان شروع همه گیری، زمانی که دسترسی به مراقبت از کودک را از دست دادم و کودک دیگری را به خانه ام اضافه کردم، از نظر ذهنی، حرفه ای و عاطفی گیر کرده بودم. سپس بعد از لذت بردن از تک آهنگ های رادیویی، “Harry’s House” را خریدم و چیزی در من به سمت بهتر شدن تغییر کرد. من با بچه هایم بازیگوش تر شدم، بیشتر شروع به نوشتن کردم و با دوستانم رفت و آمدهای اجتماعی را آغاز کردم.

عشق تازه کشف شده من به استایلز باعث شد که هر دو بار بدون مشورت با خانواده ام، به طور ناگهانی بلیت دو نمایش اخیر او را در نزدیکی لس آنجلس بخرم.

برای مادری که در خانه می ماند و بیش از سه سال بود که شبی بدون بچه نگذرانده بود، این یک اقدام دیرینه مراقبت از خود بود، و من به استایلز افتخار می کنم که من را برای انجام آن جرأت داد.

من خودم را در مادری گم کردم

بعد از بچه دار شدن حس قوی خودم را از دست دادم. روزهای من با رانندگی پسرانم به اوتیسم و ​​گفتار درمانی می گذرد و در ماشین، هری را می شناسم. آهنگ های او بدترین و پر استرس ترین روزهای من را به عنوان یک مادر روشن کرده است.

«موسیقی برای رستوران سوشی» و «همانطور که بود» چنان سرخوشی در من ایجاد می‌کند که احتمالاً نمی‌توانم در هنگام بازی در حال بدی باشم. وقتی راه بندان رخ می دهد، بچه هایم قبل از اینکه چرت بزنند در صندلی عقب گریه می کنند، یا با هوای طوفانی مواجه می شوم، استایلز به من آرامش می دهد. من اغلب پسرانم را در حالتی به شدت کم خواب به اطراف می‌چرخانم و برای اینکه احساس خواب آلودگی نکنم، شعرهای شاد استایلز را می‌خوانم.

پورتلند، اورگان، به‌خاطر آب و هوای دل‌انگیزش شناخته می‌شود، بنابراین شادی آهنگ‌های استایلز، از جمله آهنگ پررونق، تحت تأثیر موسیقی «Treat People With Kindness» و «Sunflower, Vol.» که تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. 6″ در “Fine Line” به خنثی کردن بلوز فصلی من کمک کرده است.

در زمانی که به نظر می‌رسد همه در موسیقی دهه 80 را تجربه می‌کنند، حس روان‌گردان و بدبوی دهه 70 استایلز در «Fine Line» و بخش‌هایی از «Harry’s House» بسیار با طراوت است.

برای دیدنش بلیط خریدم

در پاییز، به طور معمولی صندلی‌های ایستگاه «Love on Tour» استایلز را در نزدیکی لس آنجلس جستجو کردم و در عرض چند دقیقه، یک بلیت برای اجرای 9 نوامبر او داشتم.

برخی از مردم فکر می کردند عجیب است که من بدون جمع دوستان به برنامه رفتم، اما من هرگز تنها نیستم، بنابراین بهترین سفری بود که می توانستم درخواست کنم. برای یک بار هم که شده، مجبور شدم فقط برای خودم یک کیسه ببندم و دیگر نگران تنقلات، دستمال مرطوب، پوشک، کیسه زباله برای شلوار خیس یا لباس یدکی کودک نوپا نباشم.

من حتی با بهترین دوست دوران کودکی ام ناهار خوردم که اتفاقاً همزمان با من در فرودگاه بین المللی لس آنجلس بود. بسیار لذت بخش بود که یک مکالمه کاملاً درگیر با یک بزرگسال دیگر بدون اینکه دائماً به بچه هایم نگاه کنم. من کتابم را بدون وقفه در هواپیما خواندم، دو بار در یک روز دوش گرفتم و برای اولین بار پس از سالها در محل برگزاری، کیا فروم، که به افتخار آهنگ موفق استایلز این ظرف را فروخت، سوشی خوردم.

من بدون در نظر گرفتن نصب صندلی ماشین به اوبرز رفتم و با بسیاری از شرکت کنندگان دیگر در کنسرت گفتگوهای طولانی داشتم. من عادت به بی‌توجهی ندارم، اما در چارچوب ماجراجویی‌های هری استایلز، احساس خوبی داشتم.

با چند زن 60 ساله صحبت کردم که برای دیدن او و دختری که نیمه شب 18 ساله می شد و با استایلز تولد داشت به سراسر کشور سفر کرده بودند. پس از اسکن اتاق، متوجه شدم که به نظر می رسد تعداد زیادی از زنان هم سن و سال من در نمایشگاه حضور نداشته باشند. فکر می‌کردم شاید بیشتر آن‌ها بچه‌هایی در سنین من داشته باشند و این یکی را انتخاب کردند، و احساس غرور کردم که برای یک بار هم که شده، خودم را در اولویت قرار دادم.

شوهرم دقیقاً از خرید خودجوش من هیجان زده نبود، اما از آنجا که می دانست استایلز در طول سال گذشته چقدر زندگی من را غنی کرده است، فهمید که رفتن به این سفر انفرادی برای من مهم است. من به شوخی گفتم این نسخه من از “وحشی” شریل استرید است، خاطراتی در مورد سفر نویسنده به تنهایی برای مقابله با شیاطین و غم و اندوه مدفون خود.

استایلز در هر کنسرت به مردم می‌گوید که می‌توانند هرکسی که می‌خواهند برای شب باشند، و من بسیار سپاسگزارم که او اجازه داد تا این کار را نه تنها در حضور او، بلکه در زندگی روزمره‌ام نیز انجام دهم. در «خانه هری»، من فقط یک مادر پسر نیستم.


دیدگاهتان را بنویسید