“هنرمندان از اتحاد کارمندان BandCamp حمایت می کنند”


کارگران Bandcamp اخیراً به نیروهای خود پیوستند تا اتحادیه جدید Bandcamp United را تشکیل دهند – اکنون هنرمندان و دوستداران موسیقی برای حمایت از جنبش به میدان آمده اند.

تصمیم اتحادیه به دنبال خرید این پلتفرم در سال گذشته توسط Epic Games – یکی از بزرگترین شرکت‌های سازنده بازی‌های ویدیویی و نرم‌افزاری در جهان است.

اگرچه این همکاری در مارس سال گذشته تکمیل شد، این تصمیم برخی از طرفداران را نگران کرد که این پلتفرم – که به یکی از هنرمندان پسندترین جایگزین برای Apple Music و Spotify تبدیل شده است – دیگر پشتیبانی کافی برای موسیقیدانان مستقل ارائه نخواهد کرد.

یک سال بعد، Bandcamp پس از خرید نسبتاً دست نخورده باقی می ماند – با این حال کارمندان زیادی گفته اند که نیاز به تغییر است و تحت عنوان Bandcamp United به اتحادیه تبدیل شده اند.

Cami Ramirez-Arau، کارمند Bandcamp، گفت: «بسیاری از ما در Bandcamp کار می کنیم زیرا با ارزش هایی که این شرکت برای هنرمندان حمایت می کند موافقیم: پرداخت منصفانه، سیاست های شفاف، و استفاده از قدرت اجتماعی شرکت برای ارتقاء جوامع به حاشیه رانده شده. . ما اتحادیه ای را سازماندهی کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که Bandcamp با کارگران خود با همین ارزش ها رفتار می کند.

ما Bandcamp United هستیم – اتحادیه‌ای از کارگران در تمام بخش‌های Bandcamp متعهد به حمایت از یک Bandcamp بهتر برای همه، از جمله همکاران بین‌المللی ما و هنرمندان، برچسب‌ها و طرفدارانی که از این پلتفرم و همچنین خودمان استفاده می‌کنند. 🧵 pic.twitter.com/SKwVBPU967

— Bandcamp United (@bandcampunited) 16 مارس 2023

طبق بیانیه ماموریت اتحادیه، این سازمان توسط اکثریت هنرمندان و مروجین مستقل تشکیل شده است که به دنبال “یک جایگزین اخلاقی و منصفانه” برای اقتصاد جریان هستند.

در این مقاله آمده است: «بندکمپ یونایتد توسط ما پشتیبانی می‌شود: طراحان، روزنامه‌نگاران، کارکنان پشتیبانی، مهندسان و غیره، که همه به مأموریت Bandcamp اختصاص داده شده‌اند. ما در اینجا به عنوان گسترش عشق خودمان به موسیقی مستقل شروع به کار کردیم و معتقدیم که سایتی مانند Bandcamp […] باید ماموریت خود را در داخل منعکس کند.»

پس از اتحاد، تعداد زیادی از هنرمندان برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود در توییتر آمده اند.

گروه Indie Deerhoof نیز در توییتر همبستگی خود را با هدف به اشتراک گذاشتند و بر ناراحتی اساسی خود در مورد این خرید تأکید کردند. آنها نوشتند: “وقتی یک شرکت میلیاردر بازی های ویدئویی سال گذشته Bandcamp مورد علاقه ما را خرید، آنها گفتند نگران نباشید، این متفاوت است، ما مانند میلیاردرهای معمولی نخواهیم بود.” «خوب کارگران Bandcamp در حال حاضر یک اتحادیه تشکیل می دهند. ما به دنبال آنها هستیم و امیدواریم که مالکان کار درست را انجام دهند!»

گروه کانادایی استارز نوشت که “مهم است که این کارگران از حمایت ما برخوردار شوند – نه فقط برای آنها، بلکه برای نوازندگانی که از Bandcamp نیز استفاده می کنند”، در حالی که لورا جین گریس موافقت کرد: “من از این تلاش برای تشکیل اتحادیه حمایت می کنم. من همچنین فکر می‌کنم هنرمندانی که در شرکت‌های موسیقی ضبط می‌شوند باید در هر لیبل اتحادیه تشکیل دهند. از قدرت جمعی برای نرخ های حق امتیاز بالاتر، مراقبت های بهداشتی و امنیت شغلی استفاده کنید.

افرادی مانند Bikini Kill، Speedy Ortiz، The Mountain Goats و تعدادی از کمپانی‌های مستقل موسیقی نیز در حمایت از Bandcamp United صحبت کردند.

وقتی سال گذشته یک شرکت میلیاردر بازی های ویدیویی، Bandcamp محبوب ما را خرید، گفتند نگران نباشید، این متفاوت است، ما مثل میلیاردرهای معمولی نخواهیم بود. خب کارگران بندکمپ اکنون در حال تشکیل اتحادیه هستند. ما به دنبال آنها هستیم و امیدواریم که صاحبان کار درست را انجام دهند! https://t.co/q0HG5b4Mrv

— 𝔻𝕖𝕖𝕣𝕙𝕠𝕠𝕗 (@deerhoof) 16 مارس 2023

خبر عالی، کارگران Bandcamp در حال تشکیل اتحادیه هستند! https://t.co/k0mCrYi3NJ

— Bikini Kill (@theebikinikill) 16 مارس 2023

مهم است که این کارگران از حمایت ما برخوردار شوند. نه فقط برای آنها، بلکه برای نوازندگانی که از bandcamp نیز استفاده می کنند. https://t.co/8DbX2ptKUt

— ستاره ها (@youarestars) 16 مارس 2023

من از این تلاش برای اتحادیه حمایت می کنم. من همچنین فکر می‌کنم هنرمندانی که در شرکت‌های موسیقی ضبط می‌شوند باید در هر لیبل اتحادیه تشکیل دهند. از قدرت جمعی برای نرخ های حق امتیاز بالاتر، مراقبت های بهداشتی و امنیت شغلی استفاده کنید https://t.co/yOMyBsxJ8f

– لورا جین گریس (@LauraJaneGrace) 16 مارس 2023

در این ماشین ما
_____
// ||
_____//___||_ ___
) حامیان وسواسی هستند
| باندکمپ یونایتد |
|_/ ________/ _____________|
____/_________/______ https://t.co/XswhqCpsIe

— سریع اورتیز ÷ sad13 ÷ sadie dupuis ÷ پسر خالی از سکنه (@sad13) 16 مارس 2023

شما واقعاً دوست دارید آن را ببینید https://t.co/hOEnReJNA6

— e____e (@EarlyEyesBand) 17 مارس 2023

این قوانین همبستگی! https://t.co/kBYL7l5pl8

— بزهای کوهستانی (@mountain_goats) 16 مارس 2023

KRS با افتخار پشتیبانی می کند @bandcampunited در کار خود برای ایجاد شرایط عادلانه، عادلانه و پایدار برای همه در @Bandcamp.

لطفاً در امضای دادخواست آنها در اینجا به ما بپیوندید: https://t.co/39LzBrqURp pic.twitter.com/naR96HQTDC

– ستارگان راک را بکش (@killrockstars) 16 مارس 2023

جهنم بله https://t.co/sNXQFmpXp8

– رکوردهای ستاره های خوش شانس خود را بشمارید (@cylsrecords) 17 مارس 2023

جهنم بله https://t.co/aJ4ye3t1CB

– بن پرانتی (@benprunty) 17 مارس 2023

این خبر باورنکردنی است. می‌توانید طوماری را امضا کنید که از Epic و Bandcamp درخواست می‌کند تا یک انتخابات عادلانه و به موقع برگزار کنند: https://t.co/4mCgdreP1w https://t.co/rM1asD8CX8

– مگی ویل (@magicbeans) 16 مارس 2023

همه نوازندگانی که از Bandcamp استفاده می کنند باید حمایت کامل خود را از این اتحادیه نشان دهند. https://t.co/pZRkEzuHsb

— الیور 🐇🐈‍⬛ (@Ollie_XVX) 16 مارس 2023

Bandcamp Union bouta پا زدن برخی از شرکت های بزرگ!!!!! https://t.co/mRXXSnoXcx

— افی (@EFFYISOFFLINE) 17 مارس 2023

ما حمایت میکنیم @BandcampUnited! Bandcamp یک پلت فرم بسیار مهم است زیرا کارمندان به هنرمندان و موسیقی اهمیت می دهند. لطفا از تلاش های آنها برای اتحاد و ایجاد حمایت کنید @Bandcamp حتی بهتر! https://t.co/caDx70RSWG

– undertow (@UndertowMusic) 16 مارس 2023

من طومار را در حمایت از اتحادیه Bandcamp United امضا کردم و قویاً از سایر موسیقی دانان برای انجام همین کار حمایت کردم! ✨https://t.co/oYhGFkfHHi

— lena ⭐ raine (@kuraine) 16 مارس 2023

درست. https://t.co/sY4hYEjOv7

— €MP€ ROR X (@emperorx) 16 مارس 2023

ما حمایت میکنیم @bandcampunited ❤️ https://t.co/GZgndAZQUG

– رکوردهای بهتری دریافت کنید (@GetBetterRecs) 16 مارس 2023

طرفداران نیز برای حمایت از کارمندان به شبکه های اجتماعی رفته اند. یکی از طرفداران نوشت: “من از اتحادیه Bandcamp-SLIDARITY حمایت می کنم.”

یکی دیگر در توییتی نوشت: «تقریباً همه کسانی که در دنیای موسیقی می شناسم حداقل از Bandcamp استفاده می کنند. برای بسیاری از ما، این تنها جایی است که می فروشیم. اکنون که برگزاری تور حتی بیش از هر زمان دیگری یک عکسبرداری مزخرف است، ما به Bandcamp نیاز داریم، به این معنی که ما به کارمندان آنها نیاز داریم، به این معنی که برای موفقیت به اتحادیه آنها نیاز داریم.”

درباره اتحادیه در وب سایت Bandcamp United اطلاعات بیشتری کسب کنید و توییت های بیشتری را در مورد اتحادیه سازی در زیر بیابید.

من از اتحادیه Bandcamp حمایت می‌کنم—SOLIDARITY https://t.co/lgSkwV7tUF

— الیوت وانسکیک (@twonnet) 17 مارس 2023

تقریباً همه کسانی که در دنیای موسیقی می شناسم حداقل از Bandcamp استفاده می کنند. برای بسیاری از ما، این تنها جایی است که می فروشیم. اکنون که تور حتی بیش از هر زمان دیگری یک عکاسی مزخرف است، ما به Bandcamp نیاز داریم، به این معنی که ما به کارمندان آنها نیاز داریم، به این معنی که برای موفقیت به اتحادیه آنها نیاز داریم. https://t.co/nt0JkmSlIc

— Streetwise the Cville Safety Cat (@averyscaredcat) 16 مارس 2023

ماه گذشته، این پلتفرم اعلام کرد که یک عملکرد لیست پخش را در برنامه تلفن همراه خود معرفی می کند، به این معنی که طرفداران می توانند مجموعه آهنگ های خود را به روش های بیشتری نسبت به قبل سازماندهی کنند. در به‌روزرسانی آمده است: «اکنون می‌توانید از برنامه Bandcamp برای ایجاد لیست‌های پخش از موسیقی موجود در مجموعه خود استفاده کنید.» این تازه شروع کار است، ما در ماه‌های آینده ویژگی‌های لیست پخش بیشتری را اضافه خواهیم کرد.
دیدگاهتان را بنویسید