گوئینت پالترو از رژیم غذایی بحث برانگیز در میان انتقادات آنلاین دفاع می کند


  • گوئینت پالترو روز جمعه خطاب به کاربران آنلاینی که از رژیم غذایی او در استوری های اینستاگرامش انتقاد کردند، صحبت کرد.
  • پالترو، 50 ساله، گفت که مدت هاست مبتلا به کووید است و با پزشکش برای خوردن غذاهای غیر التهابی کار می کند.
  • برخی از متخصصان تغذیه نسبت به پیروی از رژیم پالترو هشدار داده اند.

گونیث پالترو پس از انتقادهای آنلاین از رژیم غذایی خود دفاع می کند.

روز جمعه، پالترو به واکنش‌هایی که از زمان بحث در مورد روال سلامتی‌اش در پادکست «هنر خوب بودن» Dear Media چهار روز قبل با آن روبه‌رو شد، پرداخت. پالترو، 50 ساله، به میزبان دکتر ویل کول گفت که او معمولا روز را با قهوه شروع می کند، برای ناهار آب استخوان و برای شام سبزیجات می خورد. یک کلیپ ویدیویی از این بحث در فضای مجازی پخش شد و انتقاد کاربران TikTok و Twitter را برانگیخت.

هنگامی که یکی از دنبال کنندگان اینستاگرام پالترو در طی پرسش و پاسخ طرفداران درباره این جنجال پرسید، او با دو ویدیو در استوری اینستاگرام خود پاسخ داد.

پالترو در استوری اینستاگرام خود گفت: “من فکر می کنم برای همه مهم است که بدانند که من با پزشکم پادکست انجام می دادم.” بنابراین، این فردی است که بیش از دو سال است با او کار می کنم تا با برخی از مسائل مزمن کنار بیایم.

پالترو ادامه داد که او به مدت طولانی مبتلا به کووید است و یکی از علائم او شامل “سطوح بسیار بالای التهاب در طول زمان” است.

گوئینت پالترو در 17 مارس 2023 به رژیم غذایی خود واکنش نشان داد.

گوئینت پالترو در 17 مارس 2023 به واکنش های منفی درباره رژیم غذایی خود پرداخت.

گوئینت پالترو/استوری های اینستاگرام

پالترو گفت: «من با دکتر کول کار کرده‌ام تا واقعاً روی غذاهایی تمرکز کنم که التهاب‌زا نیستند». بنابراین، مقدار زیادی سبزیجات پخته، انواع پروتئین، کربوهیدرات های سالم برای کاهش التهاب واقعاً وجود دارد. واقعاً خوب کار کرده است.»

پالترو اضافه کرد که رژیم غذایی او بر اساس نتایج پزشکی و آزمایش‌های گسترده‌ای است که من در طول زمان انجام داده‌ام.

او به این نتیجه رسید که قسمت پادکست قرار بود “نگاهی شفاف به مکالمه” بین او و پزشکش باشد.

این به معنای توصیه برای دیگران نیست. این واقعاً چیزی است که برای من کار کرده است، و بسیار قدرتمند و بسیار مثبت بوده است. این بدان معنا نیست که من تمام روز، هر روز به این شکل غذا می خورم. و اتفاقاً، من خیلی بیشتر از آب استخوان و سبزیجات می‌خورم.» من وعده‌های غذایی کامل می‌خورم، و همچنین روزهای زیادی را دارم که هر چه می‌خواهم بخورم. می دانید، خوردن سیب زمینی سرخ کرده و هر چیز دیگری. مبنای من این بوده است که سعی کنم سالم باشم و غذاهایی بخورم که واقعاً سیستم را آرام کند.

در پادکست اصلی، پالترو به دکتر کول گفت که او به طور متناوب روزه می گیرد.

«من شب زود شام می خورم. من یک روزه متناوب خوب انجام می دهم. من معمولاً چیزی حدود ساعت 12 می‌خورم. صبح‌ها چیزی می‌خورم که قند خونم را افزایش نمی‌دهد، بنابراین قهوه می‌خورم. اما من خیلی سوپ برای ناهار دوست دارم. پالترو گفت: من روزها برای ناهار آبگوشت استخوان می‌خورم.

او افزود که هر روز قبل از رفتن به سونا «یک ساعت حرکت» برای ورزش انجام می‌دهد. پالترو گفت که سعی می کند برای شام از رژیم پالئو پیروی کند، بنابراین تمایل به خوردن سبزیجات دارد.

پس از پخش قسمت پادکست و واکنش‌های منفی، لارن کادیلاک، متخصص تغذیه و TikTok، به کایران پرس-رینولدز اینسایدر گفت که رژیم پالترو «خیلی اشتباه داشت». او به Insider گفت که بر اساس رژیم ورزشی که پالترو در طول پادکست توضیح داد، مقدار غذایی که مصرف می کند برای یک رژیم غذایی سالم کافی نیست.

پالترو در گذشته در مورد عادات بهداشتی خود مورد انتقاد قرار گرفته است، از جمله پیشنهاد می کند که زنان باید واژن خود را بخار دهند. در آن زمان، برخی از متخصصان زنان این ادعا را رد کردند و گفتند که این عمل می تواند باعث سوختگی شود و تعادل بین باکتری های خوب و بد را به هم بزند.


دیدگاهتان را بنویسید